Heyeti ile birlikte, Basın mensuplarını ziyaret ederek 10 Ocak çalışan Gazeteciler gününü kutlayan Özdemir, Basının önemine değindi.

Geçtiğimiz günlerde Van’da göreve başlayan Van Gölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) Van İl Müdürü İsmail Özdemir, beraberinde VEDAŞ Yatırım Mühendisi Baki Doğan, Kurumsal İletişim ve Halkla ilişiler yetkilisi Ercan Kısacık ve Kurumsal İletişim sorumlusu Çimen Koç, Doğu Anadolu Basın Birliği (DABB) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Yazlık'ı çalışma ofisinde ziyaret ederek, 10 Ocak çalışan Gazeteciler gününü kutladı.

VEDAŞ Van İl Müdürü İsmail Özdemir, Van’ın her köşesine kesintisiz enerji vermek için çaba gösterdiklerini belirterek; “Basın mensupları elbette bizim için önemlidir.

Basın mensuplarının sayesinde birçok konularda haberdar oluyor, basın mensuplarının duyarlılığı sayesinde birçok zaman vatandaşlarımızın derdine çare oluyoruz.

Her zaman, her yerde, kar-kış, Yağmur-çamur demeden görevlerini başarıyla yürüten tüm çalışan Gazetecileri kalben tebrik ediyor, ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler’ gününü yürekten kutluyoruz” diyen Özdemir, “Tüm çalışan Gazeteciler dostlarımıza, şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonrada yapacakları özverili çalışmalarından dolayı, içtenlikle teşekkür ediyor, şehrimize, olan katkılarının aynı duyarlılıkla devam etmesini tüm kalbimle temenni ediyorum” dedi. 

Doğu Anadolu Basın Birliği Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda, Van Havadis Gazetesi ve Akdamar TV yetkilisi olan Ayhan Yazlık, yapılan nazik ve anlamlı ziyaretlerinden ötürü VEDAŞ Van İl Müdürü İsmail Özdemir ve heyetine teşekkür ettiğini söyledi.