Teknik Direktör Taner Taşkın ile 1.5 Yıllık için Resmi Sözleşme yapan Vanspor FK Yönetimi, yapılan sözleşmenin hayırlı olması dileğinde bulundu.

TFF 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Van Spor Futbol Kulübü (FK), Teknik Direktör Taner Taşkın'la anlaştı.

Van Spor FK., geçen hafta oynanan Sakaryaspor maçının ardından teknik direktör Hasan Erkin Şimşir ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırmıştı.

Bir haftalık sürenin ardından Van Spor FK.'nın teknik direktör Taner Taşkın'la anlaştığı kulüp tarafından kamuoyuna duyuruldu.

Spor Adamı Taner Taşkın Kimdir? Nereli? 

Taner Taşkın aslen nereli? kaç yaşında? hangi takımlarda forma giydi? hangi takımları çalıştırdı? Kısaca futbol kariyeri, hayatı ve biyografisi.

Profesyonel futbol kariyerine 1991 yılında Mustafa Kemalpaşaspor takımı ile adım atmıştır. Daha sonra Manisaspor, Gençlerbirliği, Konya Endüstri, Çorumspor takımlarında forma giymiştir.

Futbol hayatını 1 Temmuz 2005 tarihinde Mustafa Kemalpaşaspor takımı ile sonlandırmış, daha sonra Teknik Direktör olarak çalışmalarını sürdürmüştür.

2008 senesinde Samsunspor antrenörü olarak çalışmaya başlamış ardından Memenem Belediyespor, Manisa BB, Menemen, Sarıyer, Amed SK ve Manisaspor takımlarında Teknik Direktör olarak görev yapmıştır. 2018 yılında ise Samsunspor ile anlaştığı açıklanan Taner Taşkın 1972  İzmir doğumludur.