Van şehrine yakışır tarzda bir kebap salonu açıldı.

Zübeyde hanım caddesi Vestel kız Meslek Teknik Anadolu Lisesi civarında açılan “Hacıbey Mevlana” Kebap salonu, ilk günden itibaren müşterilerinin büyük beğenisini kazandı.

Genç Girşimci Sait Gülaçar tarafından hizmete açılan “Hacıbey Mevlana” Kebap evi, bünyesinde en az 20 insana iş imkanı sağlayacağı belirtildi.

 Uzun zamandır böylesi bir işyeri açmanın hayalını yaptığını belirten genç Girişimci Sait Gülaçar,”Hayalimde hep böyle nezih bir işyeri açmak vardı. Böylesi güzel, ferah ve nezih bir işyerini açmayı bize açmayı nasip eden Rabbime sonsuz şükürler ediyoruz. Bizi sevindiren konu, iş yeri sahibi olmak değil, bizleri sevindiren asıl konu en az 20 gencimize iş imkanı veriyor olmamızdır. Böylesi ekonomik zorlukların yaşandığı bir ortamda, gençleri iş sahibi yapmak bizim en büyük mutluluğumuz oldu.

İş-Aş sahibi olan gençlerimizin hayır duasını almak en büyük mutluluğumuz olacaktır. Bizim az yada çok kazanmamız önemli değil, önemli olan kazandığın ekmeği başka biri ile paylaşabilmektir” diyen genç girişimci Sait Gülaçar,”ilk günden itibaren iyi bir teveccüh gördük. Rabbim bizleri dostlarımıza karşı mahcup etmesin. Ayrıca açılışımıza katılan başta Van Milletvekilimiz İrfan Kartal olmak üzere tüm STK, işadamları, Kurum amirleri, Doğu Anadolu Basın Birliği Yönetimi, Van Havadis Gazetesi, Akdamar TV, esnaf ve özellikle meslektaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

Ümit ediyoruz, müşterilimize ikramda bulunacağımız “Hacıbey Mevlana” Kebabın tadı damaklarda iz bırakacaktır” diyen Gülaçar, ilk günden itibaren kendilerini tercih eden herkese çok teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.