Van Ramada by wyndham oteli, sosyal sorumluluk proje kapsamında,  Edremit Sevgi Evlerinde kalan çocukları kahvaltıda misafir ederek anlamlı etkinliğe imza attı.

Kahvaltı programı dahilinde yaklaşık 100 çocuğu ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirten, Van Ramada by wyndham  oteli Müdürü Mustafa Öksüz yaptığı açıklamada; "Sevgi Evleri yetkilileri ile görüşerek, orada kalan çocuklarımızı ağırlamak istediğimizi kendilerine ilettik. Talebimizi olumlu karşıladıkları için öncelikle kendilerine teşekkür ediyoruz.

Çocuklarımızla birlikte kahvaltı yapma fırsatını bulduğumuz gibi, güzel bir ortamda onlarla hemhal olabilme fırsatını bulduk.

 Van Ramada by wyndham oteli olarak sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde bu tür etkinliklerimiz, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da devam ettirmeye çalışacağız.

Böylesi anlamlı davetimize iştirak eden Edremit Sevgi Evleri yetkililerine Van Ramada Otel yetkilileri adına  teşekkür ediyorum" diyerek, davette icabet eden tüm çocuklara kalben teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

Edremit Sevgi Evleri Müdürü Macit Şimsek İnce ve nazik davranışlarından dolayı, Van  Ramada by wyndham oteli yetkililerine çok teşekkür ettiğini belirtti.