SEÇ’kin ürünleri bünyesinde bulunduran SEÇ Marketler zinciri, Gölbaşı şubesini Van’da açtı.

İki girişimci tarafından Van’da eski araştırma hastanesi arka kısmında, Gölbaşı caddesi üzerinde şubesi açılan SEÇ Market ilk günden büyük ilgi gördü.

Oldukça sade ve gösterişten uzak bir anlayışla iş yerinin açılışını yapan SEÇ Market yetkilileri; “Kendi aramızda aldığımız kararla, gösterişten uzak ve sade bir açılış yapma düşüncesi egemen oldu. Aile büyüklerimizi ve çok yakın dostlarımızı iş yerimizin açılışına davet ederek, yaptıkları güzel konuşmalar ve güzel nasihatlerle işyerimizin kurdelesi dualar eşliğinde kesildi. Her bir aile büyüklerimize ve değerli dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz. SEÇ Market Türkiye çapında oldukça büyük ve önemli yere sahiptir.

Seç Marketin Ülkemizin birçok yerinde şubeleri vardır. Van ilimizde de ikinci Şubeyi biz açmış olduk. Oldukça kaliteli ve çok uygun fiyatlara satılan marka ürünleri bünyesinde bulunduran SEÇ Marketin ikinci şubesini Kazım Karabekir Caddesi eski araştırma hastanesi arka kısmında bulunan Gölbaşı Caddesi üzerinde hizmette açmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

1inciVan Gıda sektörü ile hizmet veren SEÇ Markette, alışveriş yapan her müşterinin ürünleri evine teslim ediliyor” diyen yetkiler, “Ramazan paketlerini özel olarak hazırlamışız. Her bir paket fiyatına göre değişiyor. 50 TL’den başlayan Ramazan Paketleri, hayırsever işadamları ve STK’lar için oldukça kolaylık sağlayacak.

Ayrıca Ramazan ayına özel olarak yaptığımız indirimler, müşterilerimiz tarafından memnuniyetlik uyandırması bizleri de oldukça sevindirdi” diyen yetkililer, SEÇkin kişilerin alışveriş yapacakları market, ancak SEÇ market olabileceğini ifade ettiler.

Haber/Yorum: Havadis Medya Group