Van’ın en işlek caddelerinden biri olan iki Caddesi üzerinde bulunan Gaziantep Mutfağı, müşterilerine daha güzel hizmet sunmak ve müşterilerinin hoşça vakit geçirebilmeleri babında, her Cuma günleri Canlı Müzik hizmeti vermeye başladı.

Müşterilerinin büyük beğenisini kazanan Gaziantep Sofrasının nazik düşüncesi, kamuoyunda da büyük beğeni kazandı.

Her Cuma akşamları saat 19:30’dan itibaren müşterilerine canlı müzik ziyafeti sunan Gaziantep Mutfağı yetkilisi Çetin Gülmez, amaçlarının bir farkındalık oluşturmasını sağlamaya çalıştıklarını belirterek; “Gaziantep Mutfağı’nın müşteriye hizmet anlayışı ve yemek konsepti başlı başına bir ayrıcalık olduğunu bir çok kişi yakinen bilir. Buraya gelen müşteriler zaten kendilerini bilen ve kendini seven kişiler. Bizler de, bizi tercih eden müşterilerimizin yemek yerken daha da güzel bir vakit geçirebilmeleri konusunda canlı müzik hizmetini sunmaya karar verdik.

Bundan böyle her Cuma günleri akşam saat 19:30’dan itibaren müşterilerimiz, bir yandan birbirinden leziz yemekleri yerken, canlı müzik dinleme fırsatını da bulmuş olacak. Canlı Müzik dinleyen müşterilerimiz aynı şekilde, istedikleri müziği isteme hakkına da sahip olmuş olacak. İlk günden itibaren büyük ilgi gören canlı müzik etkinliğine destek olan ve emek veren herkese çok teşekkür ediyoruz” diyen Gülmez, basın emekçilerinin de göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan dolayı her birine ayrı ayrı teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.