Son zamanlarda, akaryakıt fiyatlarında artış meydana gelirken, Van Edremit yolu üzerinde, faaliyet gösteren BP Elzem Petrol, büyük bir özveri göstererek, belirli günlerde, fiyat indirimi yapması sürücüler tarafından sevinçle karşılandı.

BP Elzem Petrol istasyonunda asılan afişte, her ayın 1’ ile 15’ inde, Dizelde: %7, Benzinde %5, LPG de ise % 5 civarında bir indirim yapıldığı gözlemlendi. İndirimlerin sabah saat 08.00’da başlanacağı, akşam saat 20.00’de ise indirimlerin sona ereceği ve bu saatler dışında kalanların ise, indirimlerden faydalanamayacağı belirtildi.

BP Elzem Petrol yetkilileri, amaçlarının soğuk geçen kış günlerinde, müşterilerine sıcak bir indirim yaparak, bütçelerine katkı sunmak olduğunu söylediler.  Müşteri memnuniyetinin çok önemli olduğunu belirten yetkililer, “Kış aylarında yaza göre daha fazla yakıt harcaması oluyor. Araç motorunun ısınması, yollarda ki sorunlar derken, yaz günlerine göre, yakıtlarda fazla tüketim olabiliyor.

Bu anlamda, BP Elzem Petrol istasyonu yetkilileri olarak, müşterilerimize belirli günlerde, indirim yapmak konusunda hem fikir olduk. Umarım, az da olsa faydalı olabiliriz” diyerek, yapılan kampanyalardan faydalanmak isteyen, tüm araç sürücülerini, Edremit Yolu üzerinde bulunan, BP Elzem petrol istasyonuna beklediklerini belirttiler. havadis/ özelhaber