İlhami Çakırtaş Emlak A.Ş. ile KOOP-İş Sendikası arasında anlaşma iyi bir antlaşma yapıldı

İlhami Çakırtaş Emlak A.Ş. ile KOOP-İş Sendikası arasında daire alımında indirim sözleşmesi yapıldı. 1/11/2019 Tarihinde İlhami Çakırtaş EMLAK A.Ş. Van 1.2. Şube ile Yapılan Görüşmeler Neticesinde KOOP-İŞ SENDİKASI arasında Her iki Tarafın da Kabul Etmesi ile Anlaşma imzalandı.
Konu ile ilgili açıklamada bulunan Yönetim Kurulu başkanı İlhami Çakırtaş " Van’ın marka isimlerinden olan İlhami Çakırtaş Emlak A.Ş. olarak Gayrimenkul ,Daire alım satımı Emlak danışmanlık hizmetlerinde güvenilir, kaliteli ve Profesyonel hizmetlerine yeni bir anlayış daha ekleyerek KOOP-İş Sendikası ile anlaşma imzalamıştır. Her iki taraf için de hayırlı olmasını Allah'tan diliyorum."
KOOP-İş Sendikası Van Şubesi Başkanı Ayhan Özbek "Van'daki Emlak alanında isminden çokça söz ettiren İlhami Çakırtaş Emlak A.Ş ile Sendikamız arasında anlaşma sözleşmesi imzalanmıştır. Yapılan anlaşmanın her iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyorum ve İlhami Çakırtaş Emlak A.Ş'ye çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

KOOP-İŞ Sendikası Van Şubesi Başkanı Ayhan Özbek ise yaptığı açıklamada;  "Van'daki Emlak alanında isminden çokca söz ettiren İlhami Çakırtaş Emlak A.Ş ile Sendikamız arasında anlaşma sözleşmesi imzalanmıştır. Yapılan anlaşmanın her iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyorum.  İlhami Çakırtaş Emlak A.Ş'ye gayretli çalışmalarında dolayı hem kendisini hemde personellerini kalben kutluyorum" dedi