Van’da son zamanlarda Cafe kültürünün artması ile birlikte, yeni işyerlerinin açılmasına da vesile oldu.

 Kazımkarabekir Caddesi Artos İş Merkezi karşısında açılan Black Bull Türkçe açıklaması Kara Boğa anlamına gelen iş yerinin ismi kadar hizmetti de ilk günlerden itibaren büyük ilgi görmesi dikkatlerden kaçmadı.

Açılış öncesi Van’da görev yapan Basın mensupları ile bir araya gelen Cafe yetkilieri, yapacakları işler ve hedefledikleri vizyonları hakkında bilgiler aktardı.

Üç genç girişimci tarafından hizmete açılan Black Bull (Karaboğa) yetkilisi Nevzat Ataş, en büyük amaçlarının gençlere iş sahasını oluşturmak olduğunu belirterek; “ Şimdilik iş yerimizde en az 10 kardeşimiz iş imkanı buldu. Allah nasip ederse bu sayı her geçen biraz daha artacaktır. Van’da Cafe sektöründe önemli gelişmeler oluyor. Biz de bu sektöre girerek, beklenti içinde olan taleplere cevap verebilmeyi istedik.

Kendimiz ve işyerimiz hakkında birşeyler anlatırsak doğru olmaz. Vatandaşlarımız  bizzat-i yerimizde bizi ve hizmetlerimizi görmelerini istiyoruz. Farkımız, hizmetimiz olacaktır. Hizmet anlayışımızda önce hizmet sonra kazanç” diyen İş yeri yetkilisi Nevzat Ataş, herkesi Black Bull (karaboğa) Cafeyi görmeye davet ettiğini sözlerine ekledi. Haber/Yorum: Nazlı Timur: Vanahavdis.com