Siz değerli okuyucular için, yaptığımız araştırmalar sonucunda haftanın en başarılı personelini oy birliği ile seçtik.
Van Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü'nde görevli personel Selim Erez başarılı çalışmaları ile göz dolduruyor.
Uzun süredir Van OSB Müdürlüğü'nde görevli personel Selim Erez, verilen tüm görevleri harfiyen yerine getirme başarısını gösteriyor.

 Düzenli çalışma prensibi ile mesai arkadaşlarına örnek teşkil edecek bir yapıya sahip olması kendisine pozitif enerji sağladığı gibi, başarılı olmayı da beraberliğinde getiriyor. 
Mesai arkadaşları tarafından da oldukça sevilen ve saygı duyulan Selim Erez, hiç bir zaman mesai saatine bakılmaksızın görevini en iyi şekilde icra ediyor.

 Birçok insana örnek olacak bir kişiliğe sahip olan Eres, bazıları gibi işyerinde zaman öldürme düşüncesi ile değil, işyerinin başarıya ulaşması için ter dökmeyi seven bir anlayışla hareket ediyor. 

Eres, Mesai arkadaşlar arasında adaletli davranmak, yöneticilerin ihmal etmemesi gereken bir görev olduğunu çok iyi biliyor. Gerek işlerin yürütülmesi sırasında aynı seviyedeki personele eşit oranda yetki ve sorumluluk vermek, gerekse hak ve menfaatlerden eşit olarak yararlanmaları sağlanması gerekliği ile hareket edebiliyor.

 Bundan dolayı Van Organize sanayi Bölgesi Müdürlüğü’ne görevli Selim Eres çok iyi bir şekilde başarılı olabiliyor. Bizler de Van Havadis Gazetesi ailesi olarak Selim Eres’i haftanın en başarılı personeli olarak seçmeye oy birliği ile karar veriyoruz.

Haber/yorum. Van Havadis