Seçim çalışmaları kapsamında, Hacıbekir Mahallesini ziyaret eden AK Parti İpekyolu Belediye Başkan adayı Muhsin Aydın beklenmedik bir ilgi gördü.

 31 Mart seçimlerine günler kala, seçim çalışmalarına hız veren Belediye Başkan adayları, gönüllere dokunmanın faydalarını görmeye başladı.

 İpekyolu sınırları içerisinde bulunan Hacıbekir Mahallesi (Haçort) sakinleri, evlerinde, sokaklarında, bahçe avlularında, Belediye Başkan adayı Muhsin Aydın’ı karşılayarak, büyük bir ilgi göstermeleri dikkatlerden kaçmadı.

 Mahalle sakinleri Muhsin Aydın’a inandıklarını ve güvendiklerini belirterek, yaklaşan yerel seçimlerde Muhsin Aydın’ın şansının çok daha yüksek olduğunu belirttiler. Mahalle sakinleri, “Muhsin Aydın bizden biri, bize yakın bir şahsiyet, seçilmesi konusunda elimizden gelen tüm desteği sunacağız” dediler.  

Belediye Başkanı seçilmesi durumunda, Hacıbekir Mahallesi için, yapmayı planladıkları projeler hakkında bilgiler aktaran Başkan adayı Aydın, birlikte bu Mahalleyi ve bu kentti kalkındıracaklarını belirterek, asla ve asla hiçbir vatandaş arasında ayırım yapmayacaklarını dile getirdi. Hacıbekir Mahallesi sakinlerinden büyük bir ilgi gören İpekyolu Belediye Başkan adayı Muhsin Aydın,  aydınlık günlerin çok yakın olduğunu ifade ederek, kendisine gösterilen yakın ilgi ve alakadan dolayı, Mahalle sakinlerine çok teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.