VASKİ Makine İkmal Garajında İçme Suyu Daire Başkanlığı personeli ile bir araya gelen VASKİ Genel Müdür Vekili Emrah Çayırlı, çalışanlarla kahvaltı yaparak görüş alış verişinde bulundu. Makine İkmal Garajında incelemeler yapan Çayırlı, yetkililerden bilgiler aldı. Çayırlı, “VASKİ Van’da sorunların çözümü için tüm personeli ile birlikte kenetlenmiş durumdadır” dedi.

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi VASKİ Genel Müdür Vekili Emrah Çayırlı, sahaya inerek birim personelleri bir araya geldi. İlk olarak İçme Suyu Dairesi Başkanlığı personelleri ile kahvaltıda buluşan Çayırlı, çalışanlarla sohbet ederek göstermiş oldukları başarıdan dolayı kutladı. Yapılan çalışmalar ve yapımı devam eden projelerle ilgili İçme Suyu Daire Başkanı Rahmi Akkol’dan bilgiler alan Çayırlı’ya kapsamlı olarak faaliyetler anlatıldı.

Daha sonra Makine İkmal Garajında incelemeler yapan VASKİ Genel Müdür Vekili Emrah Çayırlı, burada yeni faaliyete geçen arşiv binasını ve atölyeleri gezdi. İşletmeler Dairesi Başkanı Bahattin Önder ve diğer yetkililer tarafından karşılanan Çayırlı’ya atölyelerde yapılan faaliyetler hakkında detaylı bilgiler verildi. İncelemelere Özel Kalem Müdürü Mustafa Numan Özdağ da katıldı.

VASKİ Genel Müdür Vekili Emrah Çayırlı yaptığı açıklamada, VASKİ’nin tüm personelinin canla başla Van için çalıştığına dikkat çekerek, en büyük emek ve gayreti gösteren fedakâr çalışanlarımızı kutluyoruz. Personellerimizle sürekli bir araya gelerek yeni fikirler üzerinde çalışacağız. Amacımız Van’ın hasret kaldığı hizmetleri şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı kararlılıkla verebilmektir. Van için en iyi hizmet sunmak için çalışıyoruz. Yolumuz uzun yükümüz ağır, bu yükün altından birlik ve beraberlikle kalkacağız” dedi.