Buzkanlar ailesinin mutlu günü

Van iş dünyasına genç yaşta imza atan Bedrettin Buzkan, bu kez evlilik cüzdanına imza atarak dünya evine girdi.

Buzkan ailesinin en genç ve en başarılı gençlerinden biri olan Bedrettin Buzkan, iş hayatından büyüklerinden aldığı bayrağı, daha yukarılara taşımak için, çok yoğun bir iş temposu ile başarıdan başarıya koşuyor. Evlilik kervanına katılmak için, işlerin yoğunluğundan fırsat bulamayan Bedrettin Buzkan, kış mevsiminin gelmesi ve işlerin biraz yavaşlamasını fırsat bilerek, geçtiğimiz günlerde evlenmeye karar verdi.

Akdamar Beldesi eski Belediye Başkanı, Ferdi Şeker’în kızı Bahar Şeker ile hayatını birleştiren Bedrettin Buzkan, Buzkan ailesinin mutluluğuna mutluluk kattı.

Van Edremit ilçesi Elmalı düğün salonunda, dilere destan bir düğünle dünya evine giren Bedrettin Buzkan’ın mutluluğuna diyecek yoktu. Çok yoğun bir ilginin gösterildiği düğün, davetlilerin düğün salonuna gelmesi ile start aldı.

Önce davetlilere yemek ikramında bulunan Buzkan ailesi, düğüne iştirak eden her bir misafirle birebir ilgilenmeleri oldukça takdir topladı. Yenilen yemeğin ardından, damat ve Gelin için söylenen “Kınayı Getiren” "Heni Bine"şarkısıyla, tutuşan eller arasında salonuna giriş yaptı.

Davetliler tarafından, ayakta bir süre alkışlanan Damat ve Gelin, kendilerine ayrılan platformdaki yerlerini aldı. Düğüne teşrif eden davetliler, çekilen halaylarla gönüllerince eğlendi. İlerleyen saatlerde takı törenine geçildi. Takı törenin ardından, bazı davetliler düğün salonundan ayrılırken, kimisi de geç saatlere kadar müzik eşliğinde halaylar çekti. Daha sonra aile arasında çekilen hatıra fotoğrafları ile haftaya damgasını vuran düğün son buldu. Bizlerde, Van Havadis Gazetesi Ailesi olarak, Buzkan ve Şeker çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz. 

 
Bu haber toplam 1775 defa okundu