AVM-Der Başkanı ve Nata Vega AVM Müdürü Tahir Çelik, "Muhtemelen önümüzdeki hafta vali beyle bir toplantımız olacak. Alışveriş merkezlerinin bayramda kapatılma konusu gündeme gelecek" dedi.

Alışveriş Merkezi Yöneticileri Derneği (AVM-Der) düzenlediği organizasyonla Ankara`dan ve Ankara dışında bulunan alışveriş merkezi yöneticilerini kahvaltıda bir araya getirdi.

Kahvaltının ardından etkinlik konuşmalar ve sunumlarla devam etti. Organizasyonda konuşan AVM-Der Başkanı ve Nata Vega AVM Müdürü Tahir Çelik,

Artık alışveriş merkezleri bürokrasinin içine girdi. Bayramlarda açılıp kapanmaya kadar, hafta içi kaçta açılıp kaçta kapanmasına kadar Valilikler karar alıyorlar.

Bu toplantılar daha verimli olsun istedik. Perakende dünyasından misafirlerimiz çağırdık.

Sektör hakkında konuşacağız ve faydalı olacak. Bunun dışında teknik şeyler de olsun istedik. Mesela AVM`lerin teknik işleri var.

Bugün bir firmamızın dekoratif aydınlatma konusunda bir sunumu olacak`` ifadelerini kullandı.

 

 

Herkese görev vermek istiyoruz çünkü hep beraber bir şeyler yapacağız`` Dernekte toplam 16 kişi olacağını belirten Çelik, Herkese görev vermek istiyoruz çünkü hep beraber bir şeyler yapacağız.

Muhtemelen önümüzdeki hafta vali beyle bir toplantımız olacak.

Alışveriş merkezlerinin bayramda kapatılma konusu gündeme gelecek`` diye konuştu.

Yöneticiler olarak çoğu zaman arada kaldıklarını söyleyen Anatolium AVM Müdürü Burak Uçar, AVM-Der sayesinde toplanmalarını daha nötr hale getirip Ankara dışına çıkmak istediklerini belirterek, faaliyetler arasından öncelikle alışveriş merkezi yöneticilerinin çektiği sıkıntıları gündeme getireceklerini vurguladı.