Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Van Şube Başkanı Fatih Altun’un daveti üzerine İzmir Şube Başkanı ve heyeti Van’da bir araya gelerek bir dizi ziyaret ve etkinliklere katıldı.

Van TSO, Van OSB, Van Valiliği, Belediyeler, Kaymakamlar ve bir çok STK Başkanlarını ziyaret Anadolu Aslanları İşadamları (ASKON) İzmir Şube Başkanı ve heyeti, Van’a ihtiyaç duyulan alanlarda önemli yatırımlar yapabileceklerini belirtmeleri, kamuoyunda büyük yankı uyandırdı.

ASKON İzmir Şube Başkanı Şerafettin Gücü ve heyeti, ASKON Van Şube Başkanı Fatih Altun ile birlikte Van Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı’nı ziyaretinde yatırımlar üzerinde önemi görüş alışverişinde bulunmaları dikkatlerden kaçmadı.

Van’ı çok beğendiklerini belirten ASKON İzmir Şube Başkanı Şerafettin Gücü, “Van Şube Başkanımız değerli dostumuz Fatih Altun beyin daveti üzerine Van’a gelmiş bulunuyoruz. Zaman zaman değişik illerde bulunan şubelerimizi ziyaret ediyoruz, yatırımlar üzerine hem fikir olduğumuz önemli konular olabiliyor.

Bu gün gördüğümüz ve gözlemlediğimiz kadarıyla Van gelişmeye ve yatırıma çok müsait olan güzide bir şehirlerimizden biri. ASKON olarak Türkiye’yi bir bütün olarak görüyoruz ve değerlendiriyoruz. Bir bütün olarak ülkemizin gelişmesi hepimiz açısından son derece önem arz ediyor” diyen ASKON İzmir Şube Başkanı Şerafettin Gücü, ASKON Van Şube Başkanı Fatih Altun’un misafirperverliğinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Van Valiliği başta olmak üzere ziyaret ettiğimiz ve görüşme sağladığımız tüm kamu ve özel sektör temsilcilerine bize gösterdikleri yakın ilgi ve alakalarından ötürü her birine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” diyerek, Van’a olan hayranlıklarını dile getirdi.

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Van Şube Başkanı Fatih Altun ise yaptığı açıklamada, ASKON İzmir Şube Başkanı Şerafettin Gücü ve heyetine çok teşekkür ettiğini belirterek; “ASKON İzmir Şube Başkanı ve heyetine çok teşekkür ediyoruz. Van’a gelerek bizleri onure ettiler. Önemli ve dolu dolu bir çalışma oldu. Önemli ziyaretler yapıldı. Güzel fikirler ortaya çıktı. İzmir Şube Başkanımız ve heyetinin, Van’da memnun ayrılmaları bizim için sevindirici bir durum elbette.

İnsan misafirlerini en güzel şekilde ağırlamak ister, biz de misafirlerimizi en güzel şekilde ağırlamak için en yaparsak azdır. Ayrıca ziyaret ettiğimiz kamu-kurum ve özel sektörlerine çok teşekkür etmek istiyoruz, her biri bizimle ayrı ayrı ilgilendi. Van adına sevindirici bir durum, birlik ve beraberliğin sağlanması konusunda bu diyalog ve görüşmeleri önemli buluyoruz” diyen ASKON Van Şube Başkanı Fatih Altun, ziyaretlerinden ötürü ASKON İzmir Şube Başkanı ve heyetine teşekkür ettiklerini sözlerine ekledi.