Van Merkez İmam Hatip Anadolu Lisesi tiyatro salonunda gerçekleşen etkinliğe, Veliler büyük bir ilgi gösterdi.

Özel Van Akıllı Kreş ve Gündüz Bakımevi yetkilerince düzenlenen etkinliğe, öğrenciler, veliler ve çok sayıda öğrenci yakınları katıldı.

2 ile 6 yaş grubunda oluşan Özel Van Akıllı Kreş ve Gündüz Bakımevi yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, okul öncesi hazırlık, Değerler eğitimi, görsel sanatlar, Müzik Satranç, Bahçe aktiviteleri, İngilizce, Sinema salonu, Spor ve Jimnastik gibi alanlarda çocuklara özel eğitim verdiklerini belirttiler.

Başarılarından dolayı minik çocukları kutladıklarını belirten yetkililer, Yıl sonu olması münasebetiyle de, Merkez İmam Hatip Anadolu Lisesi tiyatro salonunda çocukların hünerlerini sergilediklerini söylediler.

Özel Van Akıllı Kreş ve Gündüz Bakımevi yetkilileri; “Çocukların yılsonu etkinlikleri çerçevesinde, hazırlamış oldukları becerilerini bu gün burada sahneleme fırsatını bulduk.

Çok güzel bir ortam oldu.

Her bir çocuğumuzu yürekten tebrik ediyoruz.

Aynı şekilde bu önemli günde, bizleri yalnız bırakmayan her bir velililerimize de şükranlarımızı sunuyoruz” diyerek etkinliğe katılan herkes teşekkür ettiklerini ifade ettiler.