Van Vakfı üyelerinin faydalanabileceği bu anlaşmalar üyeler ve Vanlılar tarafından takdirle karşılandı.

Kocaeli ve Gebzedeki tam donanımlı 200 üzerinde doktor çalışan ve tüm branşların olduğu Medical Park Hastaneleri ile sağlık konusunda karşılıklı imzalar atıldı.

Van Vakfı başkanı Nizamettin Ağar ve Yönetim kurulunun hazır bulunduğu imza töreninde Kocaeli ve Gebze Medical Park hastaneleri yönetim kurulu Başkanı Bahri Taşdemir, Yönetim kurulu üyesi Utku Özcan, Genel müdür Alper Beğen ve Başhekim Nihat Taşdemir katıldılar.

Nizamettin Ağar sağlık ve eğitim alanında Vanlı hemşerilerimiz için anlaşmalar yaptık.

Yakında uygulamaya koyacağımız VANKART ile hemşerilerimiz anlaşma yaptığımız kurumlardan Eğitimde %20 Sağlıkta %25 indirimden yararlanacaklar. Eğitim, Sağlık ve Turizm alanlarında diğer kurumlarla da görüşmelerimiz devam etmekte olup Vanlılara hizmet etmeye devam edeceğiz dedi.

Kocaeli ve Gebze Medical Park Hastaneleri Genel Müdürü Alper Beğen hastanemizde estetik hariç tüm branşlarda yapılacak iş ve işlemlerde %25 indirim uygulanacak olup doğum ve sezeryan bölümünde ise %15 indirim uygulanacaktır.

Van Vakfı’nın Van’dan gelen hastalara referans oldukları takdirde aynı oran onlara da uygulanacaktır. Dedi Van Vakfı Başkanı Nizamettin Ağar ve Kocaeli Gebze Medical Park Hastaneleri Genel Müdürü Alper Beğen tarafından karşılıklı sözleşmeler imzalandı.